Pages Menu
Categories Menu

Dodane przez on mar 9, 2016 in Reklama |

Ulotki składane

Ulotki składane

Skuteczna reklama możliwa jest zarówno w świecie wirtualnym, jak i w świecie rzeczywistym, o czy zapewne zapominają niektórzy z nas. Warto pamiętać, że tradycyjna forma promocji, oparta na ulotkach papierowych nadal pozostaje skuteczna. Najbardziej trafnym pomysłem na dotarcie do klienta może okazać się wydrukowanie folderów, małych książek, katalogów, które stanowić mogą ulotki składane.
W dzisiejszych czasach należy pamiętać o tym, że do klienta indywidualnego, jak i firmowego, nasz produkt trafia przede wszystkim poprzez oddziaływanie na zmysły. W przypadku wydrukowanych ofert będzie to z pewnością rozmiar i typ czcionki, gramatura papieru, czyli jego grubość. Nie bez znaczenia będzie również rodzaj wybranego arkusza – to my wybieramy, czy będzie on błyszczący, czy też matowy.
Ulotki składane są bez wątpienia skuteczną formą autopromocji, jeżeli stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, który dzięki nim zapozna się ze szczegółami naszej oferty. Nie są one z pewnością materiałem, na którym powinniśmy oszczędzać.