Pages Menu
Categories Menu

Dodane przez on wrz 11, 2015 in Reklama |

Dobra strona internetowa, czyli skarb

Dobra strona internetowa, czyli skarb

Internet, to dziś niezbędny, nieunikniony, wszechobecny element naszego życia i jedno z najważniejszych obszarów reklamy. Czy w ogóle egzystencji. Świat wirtualny zatem choć wciąż pozostaje światem wirtualnym, to jest AŻ światem wirtualnym – równorzędnym. bo czy możemy sobie wyobrazić życie bez, choćby, elektronicznych (internetowych) komunikatorów? Świat bez stron internetowych?
To, jak ważna jest internetowa strona w strategii działania firmy, wiedzą nie tylko specjaliści. Wiadomo – atrakcyjna, sprawna, nowoczesna i oryginalna strona internetowa przyciąga.

 

 

A nieatrakcyjna – zniechęca. co więcej – zniechęca nie tyle do samej strony internetowej, cow znacznym stopniu rzutuje na to, jak odbierana jet forma. Czy uchodzi za profesjonalną, kompetentną – czy nie. Dlatego właśnie dobra i tania strona internetowa to skarb. Skarb w dosłownym znaczeniu- bo przekłada się na finansowy zysk.
Niestety w powszechnej opinii dobra i tania strona internetowa to antagonizm. Uważa się bowiem, że wykonanie dobrej strony – kosztuje. I to dużo. Nieprawda – przy odrobinie szczęścia a przede wszystkim po prostu inicjatywy, możemy kupić (lub nawet dostać) taką stronę za przyzwoite pieniądza, na przykład od studentów czy początkujących adeptów informatyki – którzy chcą zdobyć doświadczenie.