Pages Menu
Categories Menu

Dodane przez on wrz 9, 2021 in Druk |

Ulotki reklamowe? Najszybszy sposób na promocję! Jaki druk i format wybrać oraz jak się skutecznie reklamować?

Ulotki reklamowe? Najszybszy sposób na promocję! Jaki druk i format wybrać oraz jak się skutecznie reklamować?

Bezpośrednia forma reklamy, która nie traci na popularności, mimo ogólnodostępności Internetu? Jeśli szukasz sposobu na dotarcie do większej liczby klientów, koniecznie zainwestuj w ulotki reklamowe! Jaki format ulotki reklamowej wybrać, na co zwrócić szczególną uwagę i jak powinna ona wyglądać? Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, co oferuje Ci kseroa0.pl!

Ulotki reklamowe Poznań – krótki czas oczekiwania i perfekcja wykonania!

Dobrze zaprojektowane i estetycznie wydane ulotki reklamowe pomogą Ci w osiąganiu celów sprzedażowych. Interesujący, oryginalny i przejrzysty projekt ulotki to podstawa, ale czym jeszcze powinna wyróżniać się ta forma reklamy? Zwróć uwagę na to, aby ulotka była:

 • przejrzysta
 • czytelna
 • przemyślana
 • wydana przez profesjonalną drukarnię, która świadczy usługi poligraficzne, jakich oczekujesz

Zwiększanie świadomości o marce związane jest nie tylko ze sloganami na ulotce. Jeśli ma ona przyjemny w odbiorze wygląd, wpływa na poziomie podświadomości na odczucia klienta. Dobrze wydane ulotki reklamowe są automatycznie kojarzone z produktem: ciekawa, estetyczna ulotka to produkt lub usługa wart uwagi!
Na ulotki w druku cyfrowym nie czekasz więcej niż 24 godziny. Gdy zdecydujesz się na druk offsetowy, swoje ulotki odbierzesz z drukarni w Poznaniu za 3 dni.

Jaki papier i jaki format ulotek reklamowych wybrać?

Drukarnia może wykonać dla Ciebie ulotki w różnym formacie. Zanim jednak przeczytasz, jakie są możliwości, powinieneś wiedzieć, że:

 • ulotki dużego formatu mogą być nieporęczne
 • zbyt mała ulotka jest po prostu ,,niepoważna” i przede wszystkim nieczytelna
 • ulotki kwadratowe są dla tych, którzy kreatywnie chcą zaprezentować treści
 • do działań kolporterskich, czyli ,,hand to hand” najlepiej sprawdzą się ulotki formatu A5
 • ulotki DL sprawdzą się, jako zaproszenie na wystawę, koncert, targi lub inne tego typu wydarzenie, tą ulotkę dostarczysz do klienta też pocztą

Kseroa0.pl oferuje Ci:

 • druk cyfrowy na papierze kredowym, wydruk jedno lub dwustronny w formacie A5,A6, a także DL
 • druk offsetowy na matowym lub połyskującym papierze kredowym w formatach A6, A5, A4, DL, ulotka zadrukowana dwustronnie

Inwestycja w ulotki czy jest opłacalna?

Chcesz w szybki i skuteczny sposób poinformować swoich klientów o promocji, obniżce lub atrakcyjnej okazji? Drukarnia wydrukuje Twoje ulotki w przeciągu 24 godzin, abyś niemal natychmiast mógł wręczać je swoim odbiorcom! Zachęcenie do aktualnych promocji wymaga natychmiastowego działania: tu liczy się czas! Ponadto, ulotki reklamowe wręczane bezpośrednio do rąk, powodują, że docierasz o wiele precyzyjniej do grupy docelowej niż inne formy reklamy. Działania marketingowe w sieci nie są skuteczne w przypadku osób wykluczonych cyfrowo, np. tych w podeszłym wieku, którzy nie radzą sobie z Internetem. Aby dotrzeć do nich, musisz działać w tradycyjny i sprawdzony sposób – wręczając im swoją reklamę, tak aby mogli skorzystać z Twoich usług lub kupić potrzebne produkty!