Pages Menu
Categories Menu

Dodane przez on gru 20, 2015 in Ciekawostki |

Kolędy na gitarę

Kolędy na gitarę

Umiejętność gry na gitarze od zawsze stanowiła niezwykle atrakcyjny towar na rynku doznań umysłowych. Warto przy tym docenić jej czar przy wigilijnym stole, kiedy to cała rodzina, ta bliższa oraz dalsza zbiera się nad białym obrusem, by oddać cześć małemu Jezusowi.
” Cicha noc”, której dźwięki można usłyszeć, jakie zostaną wyczarowane pod ręką wytrawnego gitarzysty, potrafi sprawić, że poczujemy ciarki na całym ciele.
Jest to jedna z najbardziej znanych kolęd, jakie mają olbrzymią magię jednoczenia zwaśnionych osób.
Nie bez przyczyny bowiem mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje. Stąd tak atrakcyjne są kolędy na gitarę. Ta piękna, spokojna pastorałka jest w stanie nas uświadomić w tym, jak bardzo ważna w życiu każdego człowieka jest miłość, przyjaźń oraz braterstwo.
To właśnie tajemna moc gitary daje prawdziwy wydźwięk emocjom, które kryją się pod tytułem: ” Bóg się rodzi”, która to kolęda uznawana jest za potężną pieśń, która pośredniczy pomiędzy Bogiem a Człowiekiem.
Warto zatem nauczyć się gry na instrumencie i wspólnie śpiewać kolędy na gitarę, którzy są dla nas najważniejsi na świecie.